MÖBLER / Bord / Piedestal 16428113
nr 1642 8113
Piedestal
Kolonn, björk. 27,5x27,5. Höjd: 78 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:30:22
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
6
500 kr
400 kr
6
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
6
500 kr (Budbetjänt)
Piedestal
Kondition: slitage, skador
nr 1642 8113
Piedestal
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 16 september 2024 |